TOP

Büyükada’da deniz keyfi

Yada Beach Club_IMG_0716

Büyükada Eskibağ plajında açılan Yada Beach, modern ve şık bir konsept ile misafirlerini adanın en temiz ve bakir koyunda, nezih ve keyif dolu bir güne davet ediyor.

Hem İstanbul’un çok yakınında, hem de keşmekeşten uzakta olmak isteyenler için yeni bir alternatif var artık. Şehre bir vapur mesafesindeki Büyükada’dan özel teknelerle de ulaşabileceğiniz bu yeni mekanın adı Yada Beach. 

Sabahın erken saatlerinde gidip denizin ve güneşin keyfini sürebileceğiniz, akşam olduğunda ise çılgınca eğlenebileceğiniz bir mekan olan Yada Beach’in organik malzemeler kullanılarak hazırlanan leziz yemekleri damaklarınızı da eğlenceye davet ediyor. Yada Sushi şeflerinin uzman ellerinden çıkma sushiler, meze konseptini yeniden yorumlayan Meze de Bistro, dünya mutfaklarının eşsiz örneklerinden lahmacun, pide ve hamburger gibi atıştırmalıklara kadar zengin seçenekler sunan Mest Restaurant, denize karşı içkinizi yudumlayabileceğiniz Sunset bar ve 3’üncü dalga kahvelerin en iyileri ve ev yapımı dondurmalar Yada Beach Club’ın misafirlerine sunduğu şeylerden sadece bazıları. 

Yada Beach, akşam saatlerinin yaklaşması ile keyfi doruğa taşıyor. İnsanın tüm duyularını harekete geçiren günbatımını Sunset Party adında bir eğlenceye dönüştürüyor. Günün farklı saatlerine uygun tarzdaki DJ performansları, Yunan müzikleri ile sirtaki, Türk geceleri, Full Moon Party, Jazz etkinlikleri, ateş dansı ve Pazar defileleri gibi etkinliklerin yanı sıra, çocuklar için de farklı aktiviteler düzenleniyor Yada Beach’te.

cigdemh@group-medya.com