TOP

Beklenen Büyük Mudo Concept İndirimi Başladı!

mudogalYeni yıla %50’ye varan, “Büyük Mudo Concept İndirimi” ile merhaba demeye hazır mısınız? Bu yıl eviniz için hayal ettiğiniz ne varsa, hepsi Mudo Concept’te sizleri bekliyor. Mobilya dâhil tüm ürün gruplarında geçerli %50’ye varan indirim fırsatı ile yaşam alanlarınız en özel mekanlara dönüşecek.
Mudo Concept, yeni yılı iddialı bir biçimde karşılıyor. Sezonun hit renkleri ile tasarlanan kanepe ve koltuklar, her sezonun klasikleşen dokusu ham ahşap mobilyalar, evinizi aydınlatacak birbirinden şık aydınlatmalar ve en trend dekoratif aksesuarlar ile Mudo Concept, bu yıl da evlerinizin mimarı olacak. Mudo Concept, evinizin her köşesi için hazırladığı geniş ve farklı koleksiyonlarıyla banyo ve mutfaklarınızı da unutmuyor. Doğadan ilham alan tasarımlar, etnik dokular, modern stilin baş tacı endüstriyel detaylar ve tabii ki rengarenk parçalar; mutfak ve banyolarınızın vazgeçilmezi olacak.
“Büyük Mudo Concept İndirimi”  mağazalarla eş zamanlı olarak mudo.com.tr’de ve Mudo outletlerde de geçerli. %50‘ye varan indirim avantajı ile en son trendleri ve kusursuz alışveriş deneyimini yaşamanın tam zamanı!

tugceylmz42@gmail.com