TOP

AYDINLATMA İLE AY IŞIĞI ETKİSİ YARATMAK

Işığın katmanları, iç mekanlarda olduğu kadar misafirperver bir dış mekan alanı tasarlamak için de önemlidir. Böylece, oturma odanıza gömme tavan lambaları,asılabilir lambalar ekleyebildiğiniz gibi, açık havada duvarları, peyzaj elemanlarını ve hatta tepe aydınlatması planlayabilirsiniz.Ek armatürler duvarları parıldayan desenler oluşturarak sarar.

Kurulumu kolay ve keyif veren aydınlatma armatürleriyle partiyi bütün gece devam ettirmek için önerilerimize göz atın!

Eski veya yeni dekoratif fenerler, dış mekanlara aydınlatma eklemenin en kolay ve en çekici yollarından biridir. Bunları yemek masasında toplayın, onları alanın kenarlarındaki noktalara göre gruplayın veya bir duvara hizalayın,fazlaca seçeneğiniz olacaktır. Gerçek balmumu mumlarını veya dış mekan LED “mumlarını” kullanabilirsiniz.

Zarif bir yemek ortamı yaratmak için avize gibisi yoktur. Ancak bir dış mekan armatürü için kablolama karmaşık olabilir. Bir çözüm üstü kapalı bir avlu kirişinden bir mum avizesi asmaktır. Kolay kullanım için pille çalışan LED “mumlar” kullanabilir. Yemek yiyenlerin başlarının üstünde büyülü bir ışık gölgesi oluşturmak için avize montajından yayılan ip ışıkları eklemek uygun olacaktır.

Basamak ve yürüme yollarında ışıklandırma kullanmak akıllı bir güvenlik önlemidir. Bu lambaları vidaları dahil edilmiş olan herhangi bir düz yüzeye monte edin gün boyunca güneş çıktığında şarj olurlar ve alacakaranlıkta yanarlar.

“Sıcak, yumuşak ve romantik bir parıltı oluşturmak için, bu ön verandanın üzerinde birkaç noktada sütun mumları kullanın. Pille çalışan sütun mumlarını kullanabilirsiniz, bu yöntem alacakaranlıktan şafağa kadar akşamın tadını çıkarmak için çok daha güvenli bir seçenek olacaktır.

Kafe lambaları dış mekandaki yaşam alanlarına muhteşem bir parıltı katar, ancak ağaçlar veya diğer uzun nesneler bulunmadığı takdirde onları asmak zor olabilir. Askı lambaları için bu bağlantısız çözüm ağaç dallarını kullanmak olacaktır.

@marzena.marideko

gizema@groupmedya.com