TOP

Dünyaca ünlü lıfe style markası ‘Deus Ex Machına’ artık Türkiye’de!


Dünyanın dört bir yanında butik ve restoran-bar konseptini bir arada sunan ‘Deus Ex Machina’ şimdi de Akaretler’de meraklıları ile buluşuyor.

V Group çatısı altında Türkiye’de hizmet verecek olan ‘Deus Ex Machina’ tüketicisinin hem alışveriş yapıp, keyifli vakit geçirebileceği hem de özel etkinlikler için ‘Private Room’ seçeneğini sunan geniş alanlarıyla Akaretler’de açıldı. Açılışa katılan Dilan Çıtak, Çağatay Topaloğlu, Metin Yıldız ve Eren Hacısalihoğlu gibi ünlü isimler de markaya yoğun ilgi gösterdi. Kıyafet, çanta, aksesuar, bisiklet, snowboard, özel üretim motosiklet gibi farklı alanlardaki birbirinden kaliteli ve işlevsel ürünlerini Türk tüketicisinin beğenisine sunan marka Akaretler’e yeni bir soluk getirmeye hazır.

Dünyanın dört bir yanında kalite ve güven anlayışıyla hem birbirinden şık ürünlerini hem de restoran-bar bölümüyle özel lezzetleri içinde barındıran ‘Deus Ex Machina’ V Group çatısı altında Türkiye çalışmalarını sürdürecek.

V Group Kurucusu Reha Dinçer: ‘Dünya çapında kalitesiyle kendine yer edinmiş ve müdavim kitlesi yaratmış ‘Deus Ex Machina’ gibi güçlü bir markayı Türkiye’ye getirmekten büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. İstanbulluların favori markalarından ‘Deus Ex Machina’ Akaretler’de hem şık butik konsepti hem de restoran-bar bölümüyle en kısa sürede müdavimlerini yaratacaktır. Çalışmalarımızı hızlandırıp önce İstanbul’un farklı semtlerinde ve sonra da diğer şehirlerimizde ‘Deus Ex Machina’ markasını erişilebilir kılmak ve önemli noktalarda tüketicimizin desteğiyle yer alabilmek ana hedefimiz.’ dedi.

Restoran-bar bölümüyle de oldukça iddialı olan ‘Deus Ex Machina’, İstanbulluların en eğlenceli anlarına tanıklık edecek. İtalyan ağırlıklı menüsü ve özel kokteylleriyle farkını ortaya koyan marka özellikle Dört Mantarlı Pizza ve Spagetti Carbonara gibi lezzetleriyle de gönülleri fethedecek. ‘Deus Ex Machina’ tüketicisinin her ihtiyacına cevap verebilmek için V Group çatısı altında çalışmalarına hız kesmeden devam edecek.

gizema@groupmedya.com